شکایت به بیمه مرکزی

 امین رضایی : با سلام ! من آتش نشان هستم که دچارسوختگی شدم و طبق نظرپزشک قانونی ۴ درصد صورت دچار سوختگی درجه ۲ شده و ده درصد از صورتم هم دیگر ریش درنمی آوردخواستم بدانم دیه من چقدرمی شود ؟

 و درضمن سازمان ما دارای بیمه حوادث بوده و کسی به من نگفته بود که می توانم جهت دریافت خسارات به بیمه مراجعه کنمالان هم مراجعه کردم می گویند چند ماه گذشته و کاری نمی شود کرد ؟! باید اوایل می گفتی نهایت یک ماه اول بعد حادثه اطلاع می دادی و چون بیمه هم داشتی دیگر نمی شود از سازمان هم درخواست خسارت بکنم و شکایت بکنم . آیا روشی برای گرفتن خسارت ازبیمه وجود دارد یا نه ؟  و اگر من از اداره برای خسارت شکایت بکنم به دلیل داشتن بیمه حوادت که مراجعه نکردم در دادگاه پیروز می شوم  و راه حل من چی هست ؟! با تشکر و قد ر دانی از شما ؟

1.     بابت سوختگی 4 درصد دیه تعلق می گیرد معادل 10 میلیون و 400 هزار تومان . بابت در نیاوردن ریش اگر دائمی باشد 10 درصد دیه تعلق می گیرد معادل 27 میلیون توامن .

2.     تاخیر در پیگیری دریافت دیه ربطی به بیمه ندارد و موظف است پرداخت کند . شما دو راه دارید . یا با نامه پزشکی قانونی و از طریق دادسرا اقدام کنید تا دادگاه بیمه را موظف به پرداخت دیه کند و راه دوم این است که مستقیما به بیمه مرکزی مراجعه کرده و از شرکت بیمه فوق شکایت کنید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر