خرید حق بیمه سربازی

 مصطفی : سلام خسته نباشید ! یک سوال داشتم : من با توجه به صدماتی که دیده ام می خواهم درخواست ازکار افتادگی کنم . من 6 سال سابقه بیمه کارگران ساختمانی دارم و 17ماه خدمت سربازی دارم .

1.     آیا این 17 ماه خدمت سربازی را بخرم و به آن 6سال سابقه بیمه اضافه کنم در ازکارافتادگی جزئی برای دریافت مستمری تاثیر دارد  ؟ یا اول درخواست ازکار افتادگی بدهم با 6سال بعد 17ماه خدمت را اضافه کنم یا سابقه بیمه را با خدمت سربازی زیاد کنم بعد درخواست ازکار افتادگی بدهم . در کل نظر شما چه است ؟

2.     هزینه خرید خدمت درسال 98 برای 17 ماه خدمت سربازی چقدر است . بنده کاشیکار درجه دو در بیمه کارگران ساختمانی هستم . ممنون خسته نباشید ؟

پاسخ به سوالات فوق به شرح زیر است :

1.     اگر ازکارافتاده جزئی بشوید سابقه بیشتر در مستمری تان تاثیر دارد . بهتر است ابتدا ازکارافتاده شوید و سپس مبادرت به خرید خدمت سربازی بکنید . البته به نظر من حتی اگر ازکارافتاده نشوید هم باز هم حق بیمه دوران سربازی را بپردازید چون از نظر هزینه ای به نفع تان است و فقط 7 درصد از 30 درصد حق بیمه را می پردازید .

2.     به نرخ سال 97 باید ماهیانه 121 هزار تومان می دادید که برای 17 ماه می شود 2 میلیون و 57 هزار تومان . امسال هنوز حق بیمه جدید نیامده است . اگر حداقل 20 درصد حق بیمه افزایش پیدا کند حدود 2 میلیون و 500 هزار تومان می شود.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

انتقال سابقه از بیمه روستاییان و عشایر به تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر