شکایت از کارفرما

 امیرجواد : من در  ... به عنوان ... مشغول بکارم و مشکلی که با شرکت داریم اینکه ما از صبح ساعت 6 صبح تا 2 بعد از ظهر سرکاریم و حداکثر تایم آزادیکه در ر وز داریم 10 الی 15 دقیقه برای سرویس است و تمام . حالا شرکت زمانی که در محاسبه حقوق برای ما در نظر می گیرد 7 ساعت و 20 دقیقه است و چون قرار دادهای ما یک ماهه است اگر بخواهیم به وزارت کار شکایت کنیم مطمئنا با اخراج باهامون برخورد خواهند کرد .

1.     اولا می خواستم محاسبه ساعت کاری مگر همان تایم انگشت ورود و خروج نیست ( البته ما انگشت نمی زنیم بلکه پرینت ورود و خروج از طریق دستگاه شارژی که تو ایستگاهها موجود هست می گیریم )

2.     ثانیا اگر این تخلف حساب می شود من چطور می توانم حقم را بگیرم بدون اینکه اخراج بشوم ( با شرکت صحبت کردم ، گفتند همینه که هست اگر نمی خواهی ماه بعد قرار دادت را تمدید نکن ) .

3.     موضوع سوم اینکه اگر تخلف حساب بشود این تخلف نه فقط برای من بلکه برای نزدیک 2000 نفری که در این شرکت شاغل هستند انجام می شود. حال تخلف به این بزرگی را چطور می شود از طریق شهرداری و.. پی گیری کرد . چون شرکت پیمانکار طرف قرار داد سامانه اتوبوس رانی هست و در نهایت بنظرتان باید چکار کنم و چه توصیه ای بهم دارید . تا به حقم برسم   ؟

پاسخ به سوالات فوق به شرح زیر است :

1.     ساعات کاری طبق قانون کار 44 ساعت در هفته است و بیشتر از آن باید اضافه کار محاسبه شود . بنابراین با فرض 6 روز کاری در هفته روزی 7 ساعت و 20 دقیقه می شود . البته برای شما باید 8 ساعت کارکردتان را حساب کنند مطابق دستگاه تایمکس.

2.     باید به اداره کار شکایت کنید . ولی زور شرکت مربوطه زیادتر است و شما را اخراج می کند . بنابراین این کار را نکنید .

3.     شرکت طرف قرارداد شهرداری است ولی آنقدر بزرگ هست که این حجم عظیم کار را به آن داده اند . باید از شهرداری به عنوان کارفرما به دیوان عدالت اداری شکایت کنید . این تنها راه است .

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر