به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

دریافت افت قیمت با کروکی سازشی

 صادق : من موقع حادثه مقصر شناخته شدم و پلیس کارشناسی کرد و همون موقع با خسارت دیده تفاهم کردم و نظر پلیس این بود خسارت زیاد نیست و خسارت دیده هم کروکی سازشی را امضا کرد که شکایتی ندارد و رفت بیمه خسارت گرفت . حالا به طور غیر قانونی شکایت کرده برای افت قیمت . البته شانس من یک نسخه از کروکی سازشی دارم چکار کنم ؟ با کروکی سازشی قانونا افت قیمت تعلق نمی گرفت ولی رویه مرسوم این است که می توان با آن افت قیمت گرفت و دیگر مشکلی ندارد . اگر شک داشتید نباید امضاء می کردید . به نظر من اگر زمان هست از طریق شورای حل اختلاف به کروکی فوق اعتراض کنید هر چند بعید می دانم ترتیب اثر داده شود.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401