آیا از بیمه نامه شخص ثالث استفاده کنم ؟

 حسین نیکنام : با سلام ! با یک اسپورتیج 2015 تصادف جزئی داشتم به این شکل که دنده عقب در حال خروج از پارک بودم و ایشان دوبله در نقطه کور من ایستاده بود و سپر من مقداری به سپر ایشان سایید. پلیس کروکی کشید و من مدارکم را تحویل دادم تا ایشان از بیمه خسارت بگیرد.

الان ایشون می گوید من اگر از بیمه شما استفاده کنم روی بیمه خودم هم مهر زیاندیده می خورد و اگر بخواهم ماشینم را بفروشم افت قیمت دارد . به نمایندگی هم مراجعه کرده و بهش گفتند نزدیک 2 میلیون تومان خرج دارد !! و ایشان می گوید من 1 تومان بهش بدهم تا دیگر از بیمه استفاده نکند ! من پول ندارم بهش بدهم ؟! ایشون مشکلش آن مهری است که  رو بیمه نامه اش می خورد. مگر موقع تمدید بیمه نامه آن مهر حذف نمی شود ؟ در کل به نظرتون من چکار کنم ؟

1.     اصلا زدن آن مهر قانونی نیست و ایشان می تواند ممانعت کند . حتی اگر هم زده شود در هنگام تمدید بیمه نامه هم مهری زده نخواهد شد .

2.     البته واقعیت این است که ایشان حتی اگر از بیمه شما استفاده کند می تواند بابت افت قیمت شکایت کند . شما باید ببینید که آیا ماشین ایشان بعد از تعمیر بدون رنگ و هیچ اثر جانبی در می آید یا نه ! اگر بدون رنگ در می آید به نظر من فقط بگوئید از بیمه تان استفاده کند . اگر بعد از تعمیر اثرات آن باقی می ماند و یا رنگ می شود به نظر من مبلغ را بدهید چون ممکن است افت قیمت از این مبلغ بیشتر شود . البته حتما رسید بگیرید که بابت چه چیزی پول داده اید و ایشان دیگر حق هیچگونه شکایت ندارد .

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر