به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

ماده 132 قانون مدنی

 نیما نیازی : با سلام و عرض ادب (البته نمی دانم تا چه اندازه سوال من به کانال شما ربط دارد یا نه ولی چون دسترسی به جایی نداشتم مجبور شدم از شما بپرسم) . اینجانب زمین کشاورزی را دارم که به تازگی همسایه من اقدام به کاشت درخت نموده و متاسفانه کاملا چسبیده به زمین من اقدام به کاشت درخت کرده است . می خواستم ببینم در قانون فاصله قانونی برای کاشت درخت در زمین مجاور وجود دارد یا نه و اگر وجود دارد این فاصله چه مقدار می باشد مطابق کدام ماده قانونی ؟  طبق قانون مدنی نباید باعث آسیب به زمین کشاورزی شما شود . اگر به دلایلی اتفاق بیفتد طبق مواد مختلف قانون مدنی می توانید به دادگاه عمومی در این زمینه شکایت کنید . طبق ماده 132 قانون مدنی می توانید در این زمینه اعلام جرم کنید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401