به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

حضور و غیاب بیمه بیکاری

 مهدی  : من تاریخ ۶ خرداد موعد حضور و غیاب در اداره کار بابت بیمه بیکاری بود که مصادف با تعطیلی بود . پس فردای آن روز مراجعه کردم برای اطلاع به واحد اداره کار که گفتند فردای بعد از تعطیلی باید می آمدی ولی من از این موضوع اطلاعی نداشتم و مسئول بیمه بیکاری به من گفتند در پرونده شما هست که این مقررات را بهتون تفهیم کردیم و زیرش را امضا کردید ؟!

 وقتی آن برگه را از پرونده من آوردند این برگه از طرف من امضا نشده بود و به من داده نشده بود ،  حالا مسئول بیمه بیکاری زیر بار این موضوع نمی رود که این برگه را من نخواندم و اطلاعی از این موضوع نداشتم  . حالا من این موضوع رو از کجا پیگیری کنم؟ چون من از این مقررات اطلاعی نداشتم . ممنون ؟ حق ندارند بابت چنین موضوعی اسم شما را از لیست خط بزنند . یک بار هیچ مشکلی ندارد . به مسئول بالاتر همان اداره مراجعه کنید . معمولا با تعهد گرفتن حل می شود .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401