به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

عدم پرداخت خسارت توسط شرکت بیمه

 حمیدرضا درویشی : من از عقب زدم به یک پارس و جلوی ماشین من صدمه دید و پارس هم جلوش بر اثر برخورد با وانت از جلو صدمه دید . واقعا و خدایی من نمی دانم که اول پارس به وانت زد بعد من زدم به پارس یا اینکه من زدم به پارس و پارس به وانت زد . بهرحال حالا من باید خسارت جلو و عقب پارس را بدهم ؟

پلیس گفت که من مسبب حادثه بودم ولی وانت چون خسارت ندیده بود رفت . الان پلیس می گوید چون وانت در صحنه نمانده بیمه قبول نمی کند چرا ؟ و چرا من باید خسارت جلوی پارس که فاصله را اگر رعایت میکرد جلوش صدمه نمی دید من باید بدهم ؟

1.     اگر خودروی پارس ساکن بوده باشد چه فاصله را رعایت کرده باشد و چه نکرده باشد شما مقصرید . اگر متحرک بود اگر فاصله را رعایت نمی کرد خودش مقصر بود .

2.     بیمه موظف است تمام خسارت ها را تا حدی که تعهد دارد جبران کند . اگر در کروکی پلیس تصادف پژو به وانت ثبت شده باشد بیمه باید دیه بدهد وگرنه راهی ندارد و باید وانت را پیدا کنید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401