به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

تمدید دفترچه بیمه تامین اجتماعی

 مجید یاری : مادر من ۶۰ سالش هست ( یعنی ۱۳۳۸ )و تحت تکفل پدرم می باشد و پدرم اولین سال بازنشستگی اش می باشد ( پدرم سی سال تمام سابقه ندارد فقط چون به سن بازنشتگی رسیده بود آن مقدار که تا سی سال باقی بود را خرید و بازنشسته شد) . 

در دفتر مادرم نوشته شده تاریخ صدور ۱۳۸۵ و آخرین تجدید اش هم سال ۹۴ است . در ضمن نوشته شده آخرین برگ دفتر. آیا اگر مادرم بخواهد از دفترچه اش برای کمتر شدن هزینه عمل جراحی و یا درمانهای جزئی مریضی هزینه کند باید کارگزاری تمدید اعتبار کند و یا اینکه مادر من باید حق بیمه ای بدهد ؟  خواهشا توضیح دهید چون من اصلاعات کافی ندارم ؟ نیازی به تمدید اعتبار نیست و نیازی هم به پرداخت حق بیمه ای نیست چون 2 درصد حق بیمه درمان از مستمری بازنشستگی پدرتان کم می شود . مشکلی نخواهید داشت.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401