به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

اصلاح لیست بیمه تامین اجتماعی

 حسین مدنی راد : سلام ! بنده دنبال بازنشتگی با استفاده از سختی کار هستم . الان که مراجعه کردم متوجه شدم که کارفرما 10 سال پیش سمت بنده را کارگر ساده رد کرده در صورتی که باید ملوان کشتی رد می کرد . بخاطر همین سختی کار ندادند . می خواستم ببینم آیا راهی دارد که شرکت خاطی به بیمه نامه نگاری و درخواست کند که سمت مرا تغییر دهند و همان سمت واقعی (ملوان )را ثبت کنند و مشکل بنده حل شود ؟ و یا راه حل دیگری وجود دارد؟ ممنونم  ؟

1.     کار بسیار سخت است و به این سادگی نیست .

2.     باید محل کارتان به شعبه نامه نگاری کند و در این مورد خواستار اصلاح لیست است . البته بعید می دانم شعبه تامین اجتماعی چنین چیزی را قبول کند .

3.     اگر شعبه قبول نکند باید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید .

4.     اگر دیوان در این زمینه رای مثبت دهد (50 50 است) باید جریمه زیادی توسط کارفرمایتان تقبل شود تا عنوان شغلی تان عوض شود.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401