به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت از کارفرما

 Mmd : سلام ! مرسی از سایت خوبتون ! می خواستم بدانم من الان ۶ ماه برای یک مغازه در کیش دارم کار می کنم و حقوق من طبق درصد فروش اندازه گیری می شود و کارفرما من عید یک پرسنل دیگر آورد و حقوق فروردین ماه من را از نصف هم کمتر داد

 ولی با من قبل از پرسنل جدید درصد فروش کل حساب کرده بود و من نصف کمتر اسفند ماه هم از ماه فروردین حقوق نگرفتم ، آیا می تونم شکایت کنم که 10%فروش من را به من نداده و اینکه بیمه هم ندارم . ۳ میلیون باید بهم پول بدهد ! آیا می شود شکایت کرد به جایی می رسم ؟  خواهشا کمکم کنید مرسی  ؟

1.     اگر در قراردادتان 10 درصد فروش ذکر شده است و قرارداد دارید می توانید شکایت کنید وگرنه به جایی نمی رسید و همان شرایط حداقل حقوق طبق قانون کار ملاک قرار می گیرد .

2.     بابت بیمه مطمئنا می توانید شکایت کنید . با مدارم مکتوب مانند پرینت حساب شکایت کنید . 

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401