به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت و دریافت افت قیمت

 عباس کریمی : با عرض سلام و خسته نباشید ! من در سال ۹۷ برج ۷ با یک دستگاه پژو پارس تصادف کردم . ماشین بنده در کوچه پارک بود و کلا ۳۰۰۰ کیلیومتر کارکرد داشت و حتی روغن اولش را تعویض نکرده بودم که پژو پارس با دنده عقب گرفتن در کوچه ۸ متری مستقیم با گلگیر عقب سمت راننده برخورد کرد و گلگیر جمع شد .

 با تماس ۱۱۰ و حضور آنها در صحنه افسر گفت فردا صبح برای گرفتن کروکی به خیابان نعیم مراجعه کنید . با مراجعه بنده و مقصر یک برگ کپی به من دادند و برای دریافت خسارت به بیمه معلم مراجعه و حدود ۱ میلیون خسارت به من پرداخت کردند و چون اولین باری بود که تصادف کرده بودم و تجربه نداشتم حالا که به فکر فروش خودروام که مدل ۹۷ بسترن b30 تولید شده در گروه بهمن می باشد افتادم و قیمت خودرو در بازار دویست و ده میلیون تومان می باشد الان در بازار بخاطر همان گلگیر که صافکاری و کمی نقاشی شده است حدود ۵ الی ۸ میلیون افت از من کم می کنند .

 حالا از شما کارشناس محترم می خواهم بپرسم که می توانم بعد از گذشت ۷ ماه که مقصر کوپن به من داد و تموم شد و دیگر از دست هم شاکی نبودیم الان می توانم درخواست مطالبات افت خودرو ام را کنم یا نه؟ چون بنده تجربه ای نداشتم وگرنه همان فردای تصادف در شورای حل اختلاف تامین دلیل و شکایت می کردم حال که به فروش خودرو افتادم این مبلغ سنگین را از من بخاطر خوردگی گلگیر کم می کنند لطفا راهنمایی کنید ممنون ؟

می توانید اقدام کند و مشکلی در این زمینه نیست . البته افت قیمت به نرخ همان موقع محاسبه می شود . با مدارک تصادف به شورای حل اختلاف محل زندگی مقصر مراجعه کرده و از ایشان شکایت کنید . بهتر است آدرس ایشان را هم داشته باشید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401