به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

معرفی اموال توقیفی

 V&V  : سلام ! صبحتون بخیر ! دیروز وقت دادگاه اجرای احکام بود ! این کاغذ را دادند ولی فعلا شماره تماس گرفتند زنگ بزنند . هنوز به شرکت نرفتیم ، آنجا از من پرسیدند بنام شرکت چی هست . من هم اطلاع نداشتم ولی جز کامپیوتر و لوازمش هیچ ماشین یا ملکی به اسم شرکت نیست . حتی پرسیدند حقوقتان را از حساب شرکت واریز می کردند گفتم خیر چون از حساب شخصی واریز می شد  . می خواستم ازتون مشاوره کنم رفتم آنجا چکارکنم ؟ من تا حالا اینکار را نکردم . ببخشید مزاحمتون می شوم ، وقتتونو می گیرم ! ازتون متشکرم ؟ از شما می پرسند که اموالی از ایشان معرفی نمایید که جزء ضروریات زندگی ایشان نباشد . اگر چیزی پیدا نکنید و آنها هم استعلام کنند و چیزی نباشد نمی توانند توقیف اموال کنند . بهترین راه این است که شماره حسابی از ایشان و یا حداقل بانک را به ایشان معرفی کنید . حساب شخصی هم مشکلی ندارد .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401