به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

درخواست ازکارافتادگی تامین اجتماعی

 نازنین قندهاری : سلام ! من تقریبا ۱۰سال سابقه بیمه قالیبافی دارم . ( البته ۳ سال از جای دیگر است که با ۷ سال قالیبافی می شود ۱۰سال) . الان زانو درد شدید دارم ، بطوری که دکتر انجام خیلی از کارهای معمولی را برایم ممنوع کرده است .آیا می توانم از بیمه از کارافتادگی استفاده کنم؟ اگر می شود باید اول از کجا اقدام کنم؟ ممنون می شوم راهنماییم کنید ! در ضمن من ۴۰ سال دارم ؟ می توانید درخواست ازکارافتادگی دهید ولی احتمال ازکارافتاده کلی شدن شما ضعیف است . باید از پزشک معالج تان گواهی ازکارافتادگی بگیرید و با آن گواهی به شعبه بیمه تان مراجعه کرده و درخواست دهید تا روال مربوطه انجام شود و به کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی معرفی شوید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401