به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

مقصر تصادف با موتور

 حمیدرضا رضائی : باسلام ! من چهارشنبه هفته گذشته سوار اتومبیل سواری خودم بودم . مسیر طالقانی غرب به شرق می رفتم ، نزدیکای مقصد اقدام به گردش به چپ کردم که با یک دستگاه موتور سیکلت که داشت مسیر خط ویژه را بصورت خلاف جهت طی می کرد برخورد نمودم . تصادف منجر به جراحت سطحی راننده موتور سیکلت شد که بصورت سرپایی رفع گردید. افسر راهنمائی و رانندگی من را مقصر تشخیص داد 

در حال حاضر سوال بنده این است که تکلیف این پرونده چه می شود ؟ با توجه به این موارد راننده موتور سیکلت گواهینامه ندارد ، موتور سیکلت برای خودش نیست . صاحب موتور سیکلت نیز مدعی است موتور برای خود او نیز نمی باشد و درحال پرداخت اقساط آن است . موتور سیکلت بیمه ندارد و هیچگونه مدرکی از سوی راکب و صاحب موتور ارائه نگردیددرگزارش کروکی اطلاعات شناسائی به ثبت رسیده مربوط به شخصی با سن 18 سال است اما کد ملی ثبت شده مربوط به شخصی که احتمالا پدر وی می باشد ثبت شده و مابقی اطلاعات نادرست می باشدصاحب موتور تلفن تماس خود را پاسخ نمی دهدپلاک موتور با روغن و خاک کاملا محو شده بود و افسر برای ثبت پلاک مجبور شد کمی آن را تمیز کنداز روز حادثه تا به امروز هیچگونه شکایت و یا پیگیری از سمت صاحب موتور و راکب از خودرو اینجانب ثبت نشده است ؟ تکلیف این است که بیمه شما دیه یا خسارت موتور ایشان را می دهد مگر اینکه کارشناس بیمه به رای اعتراض کند . تمامی مواردی که گفتید چون ایشان مقصر نیست اهمیت خاصی ندارد . اگر مقصر بوده بیمه ایشان یا صندوق خسارات بدنی دیه یا خسارت نمی داد .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401