به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت از کارفرما بابت دیه

 مجتبی : سلام خدمت مشاور محترم بنده از ناحیه فک آسیب دیدم . درحین کار دراثر اصابت جسم سخت به فک تحتانی سمت راست که پزشک قانونی برایم دامیه و اضافه بر دامیه زده است که مدارکم دردادسرا است ولی کار فرما که مقصر صددرصد شده و اعتراض کرده و رفته کارشناسی سه نفره  !

می خواستم بدانم که برایم دیه چند درصد تعلق می گیرد ؟ آیا کم نمی شود ؟  اگر کم شود من باید اعتراض کنم یا نه ؟  باتشکر از راهنمای شما ؟

1.     بابت دامیه 2درصد و بابت اضافه بر دامیه هم بستگی به میزان آسیب دارد . از 2 درصد به بالا .

2.     بعید می دانم ده تان کم شود . اعتراض شان احتمالا بابت میزان تقصیر شان بوده است نه میزان دیه . ممکن است میزان تقصیرشان کم شود . اگر میزان تقصیر تغییر کند باید ببینید چند درصد تغییر می کند . اگر در حدود 10 تا 20 درصد بود اصلا اعتراض نکنید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401