به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

عدم توانائی پرداخت افت قیمت

 علی صابری : با سلام و خسته نباشید ! بنده با بنده خدایی تصادف کردم و حالا برای پرداخت خسارت ماشینم که شامل افت خسارت ، قطعات و ... می باشد ادعا می کند هیچ مال و ملکی و یا حساب بانکی ندارد و تحقیق که کردم دانشجو هست . حال با اینکه شب تصادف از حالات طبیعی خارج بودند و مجرد بودند و ماشینی که با من تصادف کرد صاحب ماشین مادر مقصر هست ، حال من می توانم حکم توقیف ماشین مادرشان که بستگان درجه اول مقصر می شود را برای مطالباتم توقیف کنم یا باید همان اعسار را پذیرا باشم چون من برای پرداخت هزینه ها از طلای همسر خود استفاده کردم و نقدا با صافکار و قطعات .. تسویه کردم . حالا مقصر راحت می گوید ندارم و ماشین بنام مادرشان هست . اگر هر راه و روشی که من بتوانم استفاده کنم را بهم بگوئید بی نهایت سپاس گذار شما خواهم بود ؟ واقعیت این است که طرف حساب شما ایشان است . تنها راهی که دارید قسط بندی ان است . یعنی قاضی قطعا اینگونه تصمیم می گیرد . اگر در پرداخت اقساط تاخیر کرد می توانید حکم جلبشان را بگیرید تا مادرشان در این زمینه پیش قدم شوند . تاسف آور است ولی کاری بیش از نمیشه کرد . ضمنا تمامی موارد فوق را به قاضی بگوئید از جمله مست بودنشان را و اینکه ماشین برای مادرشان است شاید تصمیم دیگری بگیرند.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401