به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

دیه آسیب نسوج

 فرزانه داوری : با سلام و خسته نباشید ! شوهرم درتصادفی درتاریخ 27 فروردین سال 97 تاندون هایش کش آمد و بافت نرم آسیب دید و ورم کرد . طی جلسات متعدد یکی از کارشناسان پزشکی قانونی تورم و آسیب به بافت نرم را گزارش کرد . الان کارشناس عوض شد و تنها یک درصد دیه نوشته است. آیا درسته ؟ آخه قبلا از شما مشاوره گرفتم گفتید 2 درصد ! آیا به نتیجه پزشکی قانونی می‌توان اعتراض کرد؟ معمولا بابت تورم بین 0.5 تا 1 درصد و بابت آسیب به بافت نرم نیز 1 درصد می دهند . البته بستگی به میزان آسیب نیز دارد . می توانید به این نظریه با درخواست از قاضی دادگاه یا دادیار اعتراض کنید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401