به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

آیا باید با منشی قرارداد ببندم ؟

 محسن قاسم زاده  : سلام من یک پزشک هستم و می خواهم یک منشی جذب کنم . آیا مطب ها حکم کارگاه را دارند و مشمول قانون کارند؟ آیا باید باهاشون قرارداد ببندم؟ چه نوع قراردادی ببندم ؟ چه طور می توانم قراردادشون را تنظیم کنم که بیمه هم براشون رد کنم و کل دریافتی شان از 1200 بیشتر نشود ؟

1.     بله ! مطب ها حکم کارگاه را دارند .

2.     بله ! باید قرارداد ببندید وگرنه ممکن است بعهدها به مشکل بخورید .

3.     اگر هفته ای 44 ساعت حداقل کار می کنند باید قرارداد تمام وقت ببندید با زمانی مثلا یک ساله (البته کمتر هم می توانید) . وگرنه قرارداد ساعتی ببندید که البته حقوق ساعتی شان نمی تواند از حداقل حقوق ساعتی طبق قانون کار کمتر باشد .

4.     اگر 44 ساعت در هفته کار کند باید حداقل حقوق و مزایای ثابت را بگیرد که از این مقدار بیشتر است و بیمه هم ارتباطی به این موضوع ندارد . اگر کمتر است حداقل ساعتی قانون کار را می توانید بدهید و به ازاء هر 44 ساعت باید 7 روز بیمه پرداخت کنید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401