به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

ازکارافتادگی به علت هپاتیت ب

 دمنوشی : سلام ! من مدت 12 سال هست استخدام رسمی ارتش هستم . مدت 6 سال هست که گرفتار بیماری هپاتیت ب هستم و در حال حاضر تحت درمان دارویی هستم . من سه بار در کمیسیون پزشکی ارتش شرکت کردم که فقط به من طبقه پزشکی دادند ولی این در صورتی هست که قبلا به خاطر این بیماری پرسنل را بازنشسته می کردند . تقاضای من این است که در قانون هست که من بتوانم با این بیماری که صعب العلاج هست بازنشسته شوم یا نه ؟! پیشاپیش ممنون از راهنمایی ها ی شما عزیزان ؟ وقتی طبقه داده اند یعنی در حد صعب العلاج نبوده اید . بگذارید یک سال از آخرین مراجعه بگذرد و با تشدید بیماری مراجعه کنید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401