به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

آیا به شغل هوشبری سختی کار تعلق می گیرد ؟

 کیا  : سلام وقتتون بخیر ! من یک پیراپزشکم . رشتم هوشبریه و تو اتاق عمل کار می کنم . می خواستم بدانم سختی کار به من تعلق می گیرد ؟ و اینکه اگر تعلق می گیرد چطور باید بدانم که کارفرما برایم سختی کار رد کرده است یا نه و اگر رد نکرده چطور پیگیری کنم؟ باتشکر ؟ ظاهرا برای دیپلمه های هوشبری مشکلی نیست و تعلق می گیرد ولی برای فوق دیپلم ها مشکلاتی بود که فکر کنم حل شده است . بستگی دارد شما در چه بخشی کار می کنید (دولتی ، خصوصی) و چه بیمه ای دارید . اگر بیمه تان تامین اجتماعی است باید از شعبه بیمه تان این موضوع را پیگیری کنید. در مورد شغل شما نیاز به مراجعه به اداره کار نیست و توسط وزارت بهداشت بخشنامه شده است .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401