به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

حقوق کارگر پاره وقت

 ندا توانگر : من می خواهم یک قرارداد پاره وقت با یک شرکتی ببندم بصورت سه روز کاری در هفته و هر روز 9 ساعت کار . مجموع ساعات کار ماهیانه 108 ساعت خواهد بودسوالم این است که تعداد روزهایی که کارفرما باید بیمه رد کند، چند روز است؟ مرخصی من به چه ترتیب خواهد بود ؟ عیدی و سنوات چطور ؟ چه پیشنهادی برای محاسبه تعطیلی های رسمی در قالب قرارداد می تواند باشد ؟

1.     طبق قانون کار هفته ای 44 ساعت باید کار کنید . شما به ازاء هر 44 ساعت باید 7 روز بیمه پرداخت کنید . خودتان محاسبه کنید چند روز بیمه باید پرداخت شود .

2.     شما سالیانه می توانید از 30 روز مرخصی استفاده کنید در صورتیکه هفته ای 44 ساعت کار کنید . باز هم خودتان به نسبت کارکردتان میزان مرخصی را محاسبه کنید . عیدی و سنوات را هم به همین نسبت محاسبه کنید.

3.     روزهای تعطیل شما تعطیل هستید . اما برای محاسبه حقوق و مزایا و بیمه به ازاء هر 44 ساعت کارکرد یک روز هم تعطیل باید به شما حقوق و مزایا داده شود . مگر اینکه قراردادتان به صورت ساعتی تنظیم شده باشد .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401