به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت از کارفرما بابت یک هفته کارکرد

 هومن : سلام وقت بخیر ! من به تازگی مدیریت یک مجموعه اقامتی را گرفتم و دارم نیروی خدماتی جذب می کنم ولی اکثرا چند روزی مانده و می روند .  من یک قرارداد تنظیم کردم و در آخر یک فرم تسویه داربم که هر 2 این فرم ها پر می شود و ازشون امضا گرفته می شود .  ولی الان یکیشون مشکل ساز شدند و بعد از ترک کارشون و غیبت غیر موجه و روزهای آخر وظایف را به درستی انجام ندادند و از مجموعه رفتند .

 سوالم این هست ایشون می توانند برای 1 هفته ای که کار کردند شکایت کنند یا بخواهند اذیت کنند . لازم به ذکر هست که من در فرم تسویه حساب امضا و اثر انگشت گرفتم که شما همه چیز را دریافت کردید و هیچ گونه ادعایی و طلبی از این مجموعه ندارید ؟ بله می توانند شکایت کنند . البته معمولا بابت شکایت های یک هفته کار کردن اداره کار چندان جدی نمی گیرد با این حال اگر پیگیری کنند شما باید مدارکی ارائه کنید که حقوق شان را پرداخت کرده اید و برگه تسویه کفایت نمی کند.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401