به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شرایط دریافت بیمه بیکاری

 باران : سلام و خدا قوت ! من خانم هستم که 13سال در یک شرکت به صورت حضوری کار می کردم ولی چند ماهی است که کارم را در منزل انجام می دهم و تحویل می دهم و به ندرت در شرکت حضورفیزیکی دارم . بازرس بیمه چندبار به شرکت سرزده است ، من حضور نداشته ام و اعلام کرده که باید حضور داشته باشد برای همین شرکت در لیست بیمه ترک کار من را زد و بیمه مرا قطع کرد. آیا من می توانم بیمه بیکاری بگیرم ؟ از نظر شرعی مشکلی ندارد ؟ درصورتی که دیگر از شرکت حقوق نگیرم ؟ باید نامه عدم نیاز بگیرید و به شعبه بیمه ارائه کنید تا بتوانید بیمه بیکاری بگیرید . البته به احتمال زیاد بیمه با دریافت بیمه بیکاری موافقت نمی کند چون در بازرسی عدم حضور خورده اید و احتمال دارد چند ماه از بیمه تان باطل گردد . این از نظر قانونی است . از نظر شرعی هم بهتر است از مراجع دینی سوال بپرسید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401