به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

عدم برقراری بیمه بیکاری توسط تامین اجتماعی

 علیرضا رمضانی : سلام ! پدرم 61 سالش است . 250 روز از بیمه اش مانده تا 20 سال سابقه. محل کارش در جاده ساوه بود ، شرکت راه سازی . 22 دی ماه 97 اخراجش کردند. اداره کار مربوطه اش زرندیه می شد . ما شکایت کردیم و حکم صادر شد و داخل حکم اداره کار نماینده  شرکت اظهار داشت که پدرم در اثناء قرارداد اخراج شده است .

به علت عدم نیاز و یک مبلغی بابت تسویه حساب باقی ماند که از شرکت گرفتیم و تسویه حساب کردیم . حالا برای بیمه بیکاری پدرم را الکی سرمی دوونند ، تا الان پدرم از بیمه بیکاری استفاده نکرده است و  حالا می گویند باید از شرکت یک قرارداد تا پایان سال بیارید تا ما بیمه بیکاریتان را قبول کنیم . شرکت هم به ما قرارداد نمی دهد و می گوید اگر هم بدهیم تا پایان دی ماه بوده است . قرارداد که ما در 22 دی اخراجش کردیم، حالا چه باید بکنیم؟ ممنونم ؟

بیمه راست می گوید و طبق قانون تامین اجتماعی یا باید در پایان قرارداد یک ساله عدم نیاز بگیرید یا در اثنای کار اخراج شوید . به نظر من شما بهتر است به امور بیکاری اداره کارتان مراجعه کرده و موضوع را اعلام نمایید . آنها می توانند با نامه نگاری با تامین اجتماعی مشکل را حل نمایند . البته این اتفاق تنها زمانی می افتد که بیش از یک سال سابقه کاری در شرکت مزبور داشته باشید. اگر نتیجه نگرفتید باید شکایت تان را در دیوان عدالت اداری ادامه دهید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401