چکار کنیم افزایش حقوق سال جدید تامین اجتماعی تعلق بگیرد؟

 سلام و عرض ادب مهندس ! آیا در شرکتی که مشغول کار هستیم که سختی کار خورده و تایید شده استعلاجی داشته باشیم و مدت آن حدودا ۴ ماه در طول ۲۰ سال باشد آیا این استعلاجی هم با طول سختی کار محاسبه میشه یا فقط سابقه حساب میشه و باید این ۴ ماه را در سابقه جدا پر کنیم. ممنون و متشکر. مهندس شرمنده که وقت شما را گرفتم. سابقه تلفیقی و سابقه کامل را برای شما فرستادم. شرکت سیم و کابل شاهین سختی نخورده ولی بقیه شرکتها سختی خورده است. شرکت آجر سفال سرخه  و شرکت آسفالت طوس و شرکت اسوه  و شرکت کربنات سدیم خورده . ۳ ماه بیمه بیکاری دارم البته قبل از شرکتهایی که سختی خورده است. استاد به من گفتن بعد از لیست بهمن که ریختن برم برای حسابرسی و اعلام بازنشستگی که میشه برج ۱۲ حدودا ۱۴۰۲.۱۲.۲۷ که اگه اقدام کنم احتمالا به اون بر سال میخوره و افزایش حقوق به من نمیخوره آیا درست محاسبه کردن و من برای اینکه افزایش حقوق به من بخوره چکار کنم؟ ممنون و متشکر. 

استاد البته استعلاجی هم دارم که در لیست سابقه من مشخص هستش. نظر شما چیه چکار کنم که افزایش حقوق به من بخوره. اگه نخوره مجبورم اعلام بازنشستگی نکنم و تا برج ۷ که میشه نیمه دوم صبر کنم و بعدش اعلام بازنشستگی کنم. شما اگه میشه راهنمایی کنید. بعد از ۲۰ سال کار سخت آیا این واقعا سرسام آوره نیست که خوده تامین اجتماعی یه جواب درست نمیدن آخه منه کارگر چکارکنم که چون کارگر شدم باید حقه من پایمال بشه. خدا به شما طول عمر پر برکت و تن سالم بده. ممنون ومتشکر؟

استعلاجی تایید شده فقط سابقه محسوب می‌شود و جز سختی کار محاسبه نمی‌شود. به نظر من از همین الان اقدام کنید. حتماً پایان کار شما باید در اسفند ثبت شود و حق بیمه‌تان نیز نهایتاً تا آخر اسفند پرداخت شود. خیلی دقت کنید که دچار مشکل نشوید. اگر امسال سابقهتان برای بازنشستگی تکمیل شود و ترک کار شما نیز ثبت شود و تامین اجتماعی قبول کند افزایش حقوق سال جدید نیز به شما تعلق می‌گیرد.


جدیدتر قدیمی تر