به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

درخواست ازکارافتادگی به علت شکستگی و خرد شدگی لگن و دنده و استخوان نازک نی

 سلام! بنده ۲۷ اسفند۱۴۰۱ تصادف کردم و زانوی پای راستم خرد شده و پلاتین گذاشتم والان محدودیت حرکتی دارم یعنی پام کمتر از ۹۰ درجه خم میشه و پای راستم حدود۲ الی ۳سانت کوتاهتر شده و شکستگی لگن و دنده و استخوان نازک نی ساق پای چپ دارم و همچنین شنوایی گوش چپم خیلی کم شده بنظرتون بابت این صدمات چقدردیه بهم تعلق میگیره؟ در ضمن بنده شغلم نظافتچی ساختمانی هستم بیمه تامین اجتماعی خویش فرما هستم. آیا با این صدماتی که از تصادف دیدم یعنی محدودیت حرکتی زانو و کوتاهی ۲ تا ۳ سانتی پای راست و محدودیت شنوایی؟! میتونم از کار افتادگی بگیرم و بازنشست بشم حدود۲۰ سال سابقه بیمه دارم و۴۷ سالمه؟ 

بابت این آسیب‌ها به نظر من از کار افتاده نمی‌شوید. یعنی خیلی بیشتر از این موارد باید باشد تا ۶۶ درصد از کار افتادگی بگیرید چون حادثه کاری نبوده است و به عنوان حادثه غیر کاری تلقی می‌شود. اما بابت دیگه ابت خرد شدن زانویتان حدود ۱۳.۳ درصد دیه تعلق می‌گیرد که معادل ۱۶۰ میلیون تومان می‌شود. بابت شکستگی لگن و استخوان نازک نی در مجموع ۱۲ دیه تعلق می‌گیرد  که معادل ۱۴۴ میلیون تومان به نرخ سال ۱۴۰۳ می‌شود. بابت شکستگی دنده بستگی به این دارد که دنده محیط بر قلب باشد یا نباشد. بابت کوتاه شدن پای راست و محدودیت حرکتی ارش دارد که با معاینه میزان دیه آن مشخص می‌شود.


نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401