به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری پسوریازیس به کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 باسلام وعرض وادب ببخشید بنده بیماری پوستی پسوریازیس دارم واقعا نمیتونم کار کنم خودمم قرص و آمپول های خاص استفاده میکنم مثلا آمپول سینورا در ناف میزنم. میخوام بدانم میتوانم کار افتادگی بگیرم. ۵ سال و پنج ماه بیمه دارم. اگه راهی هست راهنمایم کنید. بی نهایت سپاسگزارم. شغلم آزاد است. بیمه اختیاری واریز میکنم. ببخشید نگفتین راه حلش چیه اگه لطف کنین ممنون میشم؟ 

البته بنده یک بار پاسخ شما را داده ام. بستگی به شدت بیماری‌تان دارد و پرونده بیمارستانی تان و اینکه پرونده‌تان را چگونه ارسال کنیم که بتوانید از کار افتادگی بگیرید و متناسب با تاریخ بیمه پردازی شما باشد.چون میزان بیمه پردازی شما بسیار کم است. با این وضعیت سابقه کمی که دارید به نظر من حتماً وکیل بگیرید تا بتوانید به نتیجه برسید هرچند باید پرونده درمانی و بیمارستانی شما را ببینم تا بتوانم در این زمینه نظر قطعی بدهم.


نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401