روش شکایت به دیوان عدالت اداری

 با سلام و عرض ادب ! جسارتا من بیش از بیست سال پیش در وزارت فرهنگ و آموزش عالی سابق و وزارت علوم فعلی به مدت بیش از سه سال کار میکردم و متاسفانه حدود یک سال سابقه بیمه بنده را رد نکرده اند و کلا بعلت تغییر مکان تمامی پرونده های پرسنل مفقود گردیده است و تنها مستنداتی که من دارم کپی یک سال از قرارداد آخرین سال کارم هست و شهادت همکاران اداری وزارتخانه.حالا خودشان می‌گویند باید به دیوان عدالت مراجعه کنی ؟! عرض من این است که آیا با توجه به اینکه محل کار بنده در تهران بوده آیا میتوانم شکایتم را در دیوان عدالت کرج با توجه به محل سکونتم که محمدشهر می‌باشد ارایه کنم؟

با سلام در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اصلاً شکایت دیگر در دیوان عدالت اداری به صورت حضوری و شهر به شهر انجام نمی شود و شما باید از طریق سایت دیوان عدالت اداری اقدام کنید یعنی شما باید شناسه سنا بگیرید از طریق دفاتر دولت الکترونیک و سپس وارد سایت دیوان عدالت اداری شوید و دادخواست تان را بنویسید . بهتر است برای نوشتن دادخواست از کسی که آشنا در این زمینه باشد کمک بگیرید .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر