روش شکایت به دیوان عدالت اداری

 با سلام و عرض ادب ! جسارتا من بیش از بیست سال پیش در وزارت فرهنگ و آموزش عالی سابق و وزارت علوم فعلی به مدت بیش از سه سال کار میکردم و متاسفانه حدود یک سال سابقه بیمه بنده را رد نکرده اند و کلا بعلت تغییر مکان تمامی پرونده های پرسنل مفقود گردیده است و تنها مستنداتی که من دارم کپی یک سال از قرارداد آخرین سال کارم هست و شهادت همکاران اداری وزارتخانه.حالا خودشان می‌گویند باید به دیوان عدالت مراجعه کنی ؟! عرض من این است که آیا با توجه به اینکه محل کار بنده در تهران بوده آیا میتوانم شکایتم را در دیوان عدالت کرج با توجه به محل سکونتم که محمدشهر می‌باشد ارایه کنم؟

با سلام در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اصلاً شکایت دیگر در دیوان عدالت اداری به صورت حضوری و شهر به شهر انجام نمی شود و شما باید از طریق سایت دیوان عدالت اداری اقدام کنید یعنی شما باید شناسه سنا بگیرید از طریق دفاتر دولت الکترونیک و سپس وارد سایت دیوان عدالت اداری شوید و دادخواست تان را بنویسید . بهتر است برای نوشتن دادخواست از کسی که آشنا در این زمینه باشد کمک بگیرید .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر