مراحل شکایت از کارفرما برای حق بیمه

 با سلام ! این ۲۷ ماهی که برای من ۱۵ روزه بیمه رد کرده شده توسط صاحب کار قبلیم ؟  آیا می توان سابقه بیمه قبلیم را تکمیل نمود ؟ من ساعت کاریم ۸ تا ۱۷ بود . اکثرا تا ساعت ۲۰ هم گاهی اوقات کار می‌کردم . الان میشه توضیح بدید برای شروع کار دقیقا باید چیکار کنم؟ چه مدارکی را باید ارائه بدهم به اداره کار ؟ 

با سلام برای شروع کار باید به دفاتر دولت الکترونیک مراجعه کنید و نام کاربری و اسم رمز برای مراجعه به سایت اداره کار بگیرید . بعد وارد سایت اداره کار بشوید . درخواستتون بابت پرداخت حق‌بیمه بنویسید و مدارک مربوطه را هم ضمیمه کنید تا دادخواست مناسبی باشد . بعد از طریق اداره کار برایتان پیامک می آید و تاریخ جلسه را مشخص میکند . اگر می توانید یک وکیل بگیرید برای این کار ! اگر نمی توانید از یک کارشناس حقوقی یا وکیل بخواهید فقط دادخواست  تان را بنویسد تا درخواست کامل باشد. اگر باز هم نمی توانید سعی کنید دادخواست مناسب و دقیق بنویسید تا انشالله به نتیجه برسید . اگر رای مثبت اداره کار را بگیرید تامین اجتماعی دادگاه و دستور بگیرید اجرایی بگیرید و اجرایی را به تامین اجتماعی ببرید و تامین اجتماعی اجراییه صادر می‌کنند . البته مدارک مربوطه هم از شما می‌گیرد که مطمئن بشود قضیه صوری نبوده است . بعد از اینکه مطمئن شد، کارفرما را بدهکار می کند و بعد از اینکه حق بیمه را از کارفرما گرفت شما سابقه برایتان می نشیند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر