مراحل شکایت از کارفرما برای حق بیمه

 با سلام ! این ۲۷ ماهی که برای من ۱۵ روزه بیمه رد کرده شده توسط صاحب کار قبلیم ؟  آیا می توان سابقه بیمه قبلیم را تکمیل نمود ؟ من ساعت کاریم ۸ تا ۱۷ بود . اکثرا تا ساعت ۲۰ هم گاهی اوقات کار می‌کردم . الان میشه توضیح بدید برای شروع کار دقیقا باید چیکار کنم؟ چه مدارکی را باید ارائه بدهم به اداره کار ؟ 

با سلام برای شروع کار باید به دفاتر دولت الکترونیک مراجعه کنید و نام کاربری و اسم رمز برای مراجعه به سایت اداره کار بگیرید . بعد وارد سایت اداره کار بشوید . درخواستتون بابت پرداخت حق‌بیمه بنویسید و مدارک مربوطه را هم ضمیمه کنید تا دادخواست مناسبی باشد . بعد از طریق اداره کار برایتان پیامک می آید و تاریخ جلسه را مشخص میکند . اگر می توانید یک وکیل بگیرید برای این کار ! اگر نمی توانید از یک کارشناس حقوقی یا وکیل بخواهید فقط دادخواست  تان را بنویسد تا درخواست کامل باشد. اگر باز هم نمی توانید سعی کنید دادخواست مناسب و دقیق بنویسید تا انشالله به نتیجه برسید . اگر رای مثبت اداره کار را بگیرید تامین اجتماعی دادگاه و دستور بگیرید اجرایی بگیرید و اجرایی را به تامین اجتماعی ببرید و تامین اجتماعی اجراییه صادر می‌کنند . البته مدارک مربوطه هم از شما می‌گیرد که مطمئن بشود قضیه صوری نبوده است . بعد از اینکه مطمئن شد، کارفرما را بدهکار می کند و بعد از اینکه حق بیمه را از کارفرما گرفت شما سابقه برایتان می نشیند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر