آیا تراشکاری جزء مشاغل سخت و زیان آور است؟

 درود و خسته نباشید! من ۲۵ سال سابقه کار در سمت تراشکاری دارم. ۱۲سال در یک شرکت خصوصی ۲سال در یک شرکت خصوصی و۱۱سال که ادامه دارد فعلا برای سختی کار اقدام کردم که فقط دو سال آن مورد تایید قرار گرفته است. چرا دو سال را قبول و بقیه را رد میکنند در حالیکه لیست بیمه تراشکار است؟

سوال بالا را آقای اسماعیل در سایت از بنده پرسیدند و در جواب ایشون باید بگویم که  تراشکاری جزء گروه الف مشاغل سخت و زیان آور است یعنی اینکه اداره کار باید تشخیص بده که آیا سخت و زیان آور محسوب می‌شود یا نه ؟! اداره کار هم بر اساس شرایط محیط کار این موضوع را تشخیص میده یعنی اینکه میزان آلایندگی محیط کار را بررسی می کنه و در این زمینه رای می‌دهد. بنابراین ممکن شغل تراشکاری در یک کارگاه به عنوان شغل سخت و زیان آور محسوب شود و در یک کارگاه به عنوان شغل سخت و زیان آور محسوب نشود . سابقه این کارگاه در زمینه مشاغل سخت و زیان‌آور نیز مهمه یعنی اگر در یک شغل مشخص از درون کارگاه قبل از رای مثبت گرفته باشند تاثیر مثبت خودش رو می گذارد. این حال شما اگر رای مثبت در این زمینه نگرفته‌اید می تونید به کمیته تجدید نظر مشاغل سخت و زیان آور و شکایت کنید .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر