آیا تراشکاری جزء مشاغل سخت و زیان آور است؟

 درود و خسته نباشید! من ۲۵ سال سابقه کار در سمت تراشکاری دارم. ۱۲سال در یک شرکت خصوصی ۲سال در یک شرکت خصوصی و۱۱سال که ادامه دارد فعلا برای سختی کار اقدام کردم که فقط دو سال آن مورد تایید قرار گرفته است. چرا دو سال را قبول و بقیه را رد میکنند در حالیکه لیست بیمه تراشکار است؟

سوال بالا را آقای اسماعیل در سایت از بنده پرسیدند و در جواب ایشون باید بگویم که  تراشکاری جزء گروه الف مشاغل سخت و زیان آور است یعنی اینکه اداره کار باید تشخیص بده که آیا سخت و زیان آور محسوب می‌شود یا نه ؟! اداره کار هم بر اساس شرایط محیط کار این موضوع را تشخیص میده یعنی اینکه میزان آلایندگی محیط کار را بررسی می کنه و در این زمینه رای می‌دهد. بنابراین ممکن شغل تراشکاری در یک کارگاه به عنوان شغل سخت و زیان آور محسوب شود و در یک کارگاه به عنوان شغل سخت و زیان آور محسوب نشود . سابقه این کارگاه در زمینه مشاغل سخت و زیان‌آور نیز مهمه یعنی اگر در یک شغل مشخص از درون کارگاه قبل از رای مثبت گرفته باشند تاثیر مثبت خودش رو می گذارد. این حال شما اگر رای مثبت در این زمینه نگرفته‌اید می تونید به کمیته تجدید نظر مشاغل سخت و زیان آور و شکایت کنید .


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر