طرح ساماندهی کارکنان دولت

 با سلام! ما شرکتی هستیم و زیر نظر پیمانکار در مجموعه دولتی مشغول بکار هستیم. قراردادمان هم با پیمانکار سه ماه سه ماه است.با سابقه بالای دوسال! آیا می‌توانند بدون هیچ دلیلی اخراجمان کنند یا خیر؟(ترسمان از این است که با توجه به طرح ساماندهی کارکنان دولت ارگان دولتی ای که توسط پیمانکار ما را به کار گرفته بخواهد در پایان قرارداد سه ماهه با سابقه بیش از دو سال اخراج کند و از نیروهای جدید و باب میل خود استفاده کند)؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اگر بیشتر از یک سال سابقه داشته باشید کارمند دائمی محسوب می شوید و نمی تواند شما را اخراج کند و می توانیم به اداره کار شکایت کنید و درخواست بازگشت به کار بدهید. زمان تغییر ساماندهی فعلاً تصویب نشده است و به این زودی هم تصویب نخواهد شد.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر