درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری اعصاب و روان

 سلام! اسم برادرم … است وشعبه۱۹تهران است . سابقه اش هم ۲۲سال است ولی پرونده نه چون از همان قدیم پدر و مادرم قبول نکردند که این بچه کم توان است ولی الان نمود کرده است.  درضمن‌ خود من هم با ۲۳ سال و نیم  سابقه شعبه ۴ تهران، حدود ۱۰ سال سابقه تولیدی کفش شغل بدوز دارم. آیا می شود سختی کار گرفت ؟

دقت کنید اگر ایشان بخواهد بابت افسردگی ازکارافتادگی بگیرد حتما باید سابقه بستری داشته باشد . البته سابقه بیمه ایشان خوب است و احتمال به نتیجه رسیدن هست ولی دو نکته باید رعایت شود.اول اینکه ایشان باید حتما بستری داشته باشد دوم اینکه اگر بیماری دیگری در این زمینه داشته باشد کمک کننده است . ضمنا بگویید کدام شعبه هستید؟ یعنی در شهر تهران هستید یا شهر دیگری هستید؟


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر