هدیه تولد نوزاد در سال 1400

 

پریناز نصر: هدیه دولت به نوزادان تازه متولد در سال 1400 چه مبلغی می باشد؟

پاسخ :

1.     از نظر تامین اجتماعی 6 ماه از مرخصی استعلاجی مادران می توانند استفاده کنند و دفترچه بیمه شان تمدید شود و کمک هزینه ایام بیماری نیز بگیرند. ضمنا کارفرمایان موظفند معادل 3 روز حقوق به عنوان حق اولاد به حقوق پایه یا مبنای فردی که بچه دار شده است اضافه کند.

2.     در طرح هایی که ارائه شد مواردی پیش بینی شده بود که به شرح زیر اعلام می گردد . ولی متاسفانه تقریبا اکثر آنها ارجایی نشد . پیش بینی می گردد که به علت وضعیت عدم ازدواج و فرزند آوری تعدادی از آنها در آینده ای نزدیک اجرایی گردد.

3.     پرداخت سکه بهار آزادی به مادران و افزایش آن از فرزند سوم به بعد

4.     افزایش سنوات تحصیلی مادران دانشجو و امکان کاهش انتخاب واحد برای هر واحد

5.     بازنشستگی سریعتر مادر شاغل دارای فرزند و افزایش سنوات به ازاء هر فرزند یک سال

6.     دو برابر شدن سقف وام مسکن و افزایش زمان بازپرداخت آن تا 30 سال

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر