هدیه تولد نوزاد در سال 1400

 

پریناز نصر: هدیه دولت به نوزادان تازه متولد در سال 1400 چه مبلغی می باشد؟

پاسخ :

1.     از نظر تامین اجتماعی 6 ماه از مرخصی استعلاجی مادران می توانند استفاده کنند و دفترچه بیمه شان تمدید شود و کمک هزینه ایام بیماری نیز بگیرند. ضمنا کارفرمایان موظفند معادل 3 روز حقوق به عنوان حق اولاد به حقوق پایه یا مبنای فردی که بچه دار شده است اضافه کند.

2.     در طرح هایی که ارائه شد مواردی پیش بینی شده بود که به شرح زیر اعلام می گردد . ولی متاسفانه تقریبا اکثر آنها ارجایی نشد . پیش بینی می گردد که به علت وضعیت عدم ازدواج و فرزند آوری تعدادی از آنها در آینده ای نزدیک اجرایی گردد.

3.     پرداخت سکه بهار آزادی به مادران و افزایش آن از فرزند سوم به بعد

4.     افزایش سنوات تحصیلی مادران دانشجو و امکان کاهش انتخاب واحد برای هر واحد

5.     بازنشستگی سریعتر مادر شاغل دارای فرزند و افزایش سنوات به ازاء هر فرزند یک سال

6.     دو برابر شدن سقف وام مسکن و افزایش زمان بازپرداخت آن تا 30 سال

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/