پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

 

امیرهوشنگ محمد داریان: با سلام! در سایت مشاغل سخت و زیان آور ثبت نام کرده ام . اما کد رهگیری را فراموش کرده ام . ممنون می شوم کد را ارسال بفرمائید؟

پاسخ: کد رهگیری را ما به عنوان یک سایت مشاور ارسال نمی کنیم. برای بازیابی کد رهگیری تان بهتر است از طریق لینک زیر اقدام نمایید. با داشتن کد ملی ، شماره شناسنامه و تاریخ تولد می توانید کد رهگیری تان را پیدا نمایید.

بازیابی کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.