حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

 یک سوال دارم خدمت شما ؟  بیمه کشاورزی ۳۰ساله است یا از بیمه های سخت و زیان آور محسوب می شود و ۲۰ ساله است و سوال دومم اینکه فردی که بیمه کشاورزی دارد و بازنشست شده باشد کل دوره بیمه را سپری کرده حقوق آن امروزه چقدر است ؟  چون شنیدم که چون مبلغ کم برای  این بیمه کشاورزی  پرداخت میشه حقوق آن باز کم است لطفا به این ۳تا سوالم جواب بدهید ؟ 

با سلام ! اگر منظورتان بیمه روستاییان و عشایر است که بیمه ۳۰ ساله است و اگر منظورتان بیمه کشاورزی تامین اجتماعی است باز هم آن هم سی سال است و بیمه کشاورزی در هر صورت جزو مشاغل سخت و زیان آور محسوب نمی گردد . اگر شما بازنشسته تامین اجتماعی باشید حداقل مستمری را طبق قانون تامین اجتماعی می گیرید که امسال در حدود ۵ میلیون تومان است و اگر بیمه روستاییان و عشایر باشید بستگی دارد از یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا ۶ میلیون تومان حقوق دریافت می کنید.بستگی به سطحی دارد که برای بیمه پردازی انتخاب کردید . با توجه به اینکه مبلغ کمی برای بیمه می‌پردازد احتمالا بیمه تان بیمه روستاییان و عشایر است و احتمالا جزء گروه‌های اول آن هشت گروه باشید مبلغ مستمری تان کمتر از حداقل حقوق اعلامی دولت خواهد بود و چیزی در حدود ۲ تا ۳ میلیون تومان نهایتاً خواهد بود.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر