حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

 یک سوال دارم خدمت شما ؟  بیمه کشاورزی ۳۰ساله است یا از بیمه های سخت و زیان آور محسوب می شود و ۲۰ ساله است و سوال دومم اینکه فردی که بیمه کشاورزی دارد و بازنشست شده باشد کل دوره بیمه را سپری کرده حقوق آن امروزه چقدر است ؟  چون شنیدم که چون مبلغ کم برای  این بیمه کشاورزی  پرداخت میشه حقوق آن باز کم است لطفا به این ۳تا سوالم جواب بدهید ؟ 

با سلام ! اگر منظورتان بیمه روستاییان و عشایر است که بیمه ۳۰ ساله است و اگر منظورتان بیمه کشاورزی تامین اجتماعی است باز هم آن هم سی سال است و بیمه کشاورزی در هر صورت جزو مشاغل سخت و زیان آور محسوب نمی گردد . اگر شما بازنشسته تامین اجتماعی باشید حداقل مستمری را طبق قانون تامین اجتماعی می گیرید که امسال در حدود ۵ میلیون تومان است و اگر بیمه روستاییان و عشایر باشید بستگی دارد از یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا ۶ میلیون تومان حقوق دریافت می کنید.بستگی به سطحی دارد که برای بیمه پردازی انتخاب کردید . با توجه به اینکه مبلغ کمی برای بیمه می‌پردازد احتمالا بیمه تان بیمه روستاییان و عشایر است و احتمالا جزء گروه‌های اول آن هشت گروه باشید مبلغ مستمری تان کمتر از حداقل حقوق اعلامی دولت خواهد بود و چیزی در حدود ۲ تا ۳ میلیون تومان نهایتاً خواهد بود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر