حقوق نامتعارف و رد شدن لیست بیمه توسط تامین اجتماعی

 

مهران رجبی: با سلام! در سال 1397 حسب دستور اداره و برابر مصوبه هیات مدیره قرار شد به جبران نیروهای بازنشسته، نیروهای موجود سرریز کارها اداری را در منزل و به صورت پروژه ای انجام دهند و من هم جزو همین افراد بودم و معاون اداره گفت حق الزحمه شما پس از کسر بیمه و مالیات در فیش حقوقی شما به عنوان آیتم «حق غیرحکمی» در فیش حقوقی شما پرداخت می شود.

اکنون که بنده جهت بازنشستگی اقدام کردم بیمه میگه چون دو سال آخر شما حقوقتون بیشتر شده و به تعبیری نامتعارف می باشد و الان حدود سه ماه هست درگیر بیمه هستم و هر چه مدرک خواستند برایشان بردم. مثلا مصوبه هیات مدیره، مجوزهای داده برای هر کار، لیست پرداخت حقوق به دارایی، فیش های حقوق خودم، لیست گردش حساب بانکی ام. و حتی برخی از کتابهایی که چاپ شده و اسم من در شناسنامه کتاب درج شده. و هنوز هم دارن بررسی میکنند. خواهشمند است راهنمایی بفرمایید دیگه چکار کنم؟

پاسخ: کار دیگری به نظر نمی رسد. ولی قبول کنید که افزایش حق بیمه در دو سال اخر شائبه بر انگیز است و بیمه حق دارد به ان موضوع شک کند. البته نگفته اید چقدر حق بمه تان افزایش یافته است تا بتوان بهتر نظر داد. بهتر است لیست حق بیمه همکارانتان که در زمان بازنشستگی نیستند و حق بیمه آنها نیز اضافه شده است ارائه کنید یعنی کسانی که سال های بیمه پردازی شان کم است.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.