حقوق نامتعارف و رد شدن لیست بیمه توسط تامین اجتماعی

 

مهران رجبی: با سلام! در سال 1397 حسب دستور اداره و برابر مصوبه هیات مدیره قرار شد به جبران نیروهای بازنشسته، نیروهای موجود سرریز کارها اداری را در منزل و به صورت پروژه ای انجام دهند و من هم جزو همین افراد بودم و معاون اداره گفت حق الزحمه شما پس از کسر بیمه و مالیات در فیش حقوقی شما به عنوان آیتم «حق غیرحکمی» در فیش حقوقی شما پرداخت می شود.

اکنون که بنده جهت بازنشستگی اقدام کردم بیمه میگه چون دو سال آخر شما حقوقتون بیشتر شده و به تعبیری نامتعارف می باشد و الان حدود سه ماه هست درگیر بیمه هستم و هر چه مدرک خواستند برایشان بردم. مثلا مصوبه هیات مدیره، مجوزهای داده برای هر کار، لیست پرداخت حقوق به دارایی، فیش های حقوق خودم، لیست گردش حساب بانکی ام. و حتی برخی از کتابهایی که چاپ شده و اسم من در شناسنامه کتاب درج شده. و هنوز هم دارن بررسی میکنند. خواهشمند است راهنمایی بفرمایید دیگه چکار کنم؟

پاسخ: کار دیگری به نظر نمی رسد. ولی قبول کنید که افزایش حق بیمه در دو سال اخر شائبه بر انگیز است و بیمه حق دارد به ان موضوع شک کند. البته نگفته اید چقدر حق بمه تان افزایش یافته است تا بتوان بهتر نظر داد. بهتر است لیست حق بیمه همکارانتان که در زمان بازنشستگی نیستند و حق بیمه آنها نیز اضافه شده است ارائه کنید یعنی کسانی که سال های بیمه پردازی شان کم است.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/