محاسبه دیه جابجایی استخوان متاتارس

 

حسین حسنی: سلام خسته نباشید! آیا جابجایی استخوان های کف پایی متاتارس 2.3.4 شامل ارش می شود یا دیه جداگانه ای دارد و برای عمل باز آسیب مفصل لیسفزانگ پا برای عملش ارش دارد یا نه ؟ ممنون می شوم اگر لطف کنید جواب بدهید؟  

تجریه من نشان داده است که در هر دو مورد ارش توسط پزشکی قانونی محاسبه می شود. البته میزان ارش را نمی دانم ولی محاسبه می شود.

گروه مشاوره بیمه جو فعالیت خود را از سال 1396 با همکاری مشاوران بیمه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، تصادفات ، امور حقوقی و مالیاتی و بسیاری از حوزه های کاری دیگر شروع کرده است. به جرات می توانیم بگوییم در میان سایت هایت مشابه بهترین خدمات را ارائه می دهیم به گونه ایکه بدون کوچکترین هزینه ای به هزاران نفر مشاوره داده و با افتخار در آینده نیز مشاوره می دهیم. درآمد ما تنها از محل وکالت پرونده های اداره کار ، تامین اجتماعی ، دیه و ... بوده که خوشبختانه در این زمینه نیز موفق بوده ایم. اگر می خواهید از مشاوره رایگان تلفن ما بهره بگیرید و یا می خواهید پرونده تان را برای بررسی به ما دهید با شماره موبایل 09333644122 تماس بگیرید (غیر از شب ها) . اگر هم می خواهید می توانید از طریق فرم تماسبا ما مشکل تان را اعلام کنید. سرعت پاسخگویی ما بی نظیر است. امتحان کنید!