درخواست ازکارافتادگی به علت نابینایی چشم

 

محمد کیان مجد: چهارماه پیش تصادف کردم و شغل بنده راننده لیفتراک هست.الان چشم چپم نابینا شده و لگنم را پیچ پلاک کرده است. درصد از کار افتادگی برای من چقدر است.چون شرکت من وضعیتی را که دارم برای کار قبول نمی کند ؟

1.     بابت چشم تان 33 درصد ازکارافتادگی می گیرید.

2.     بابت لگن تان نمی توان دقیق گفت . باید عارضه پایداری به وجود آمده باشد. به نظر نمی رسد ازکارافتاده کلی شوید. اگر حادثه تان ناشی از کار باشد ازکارافتاده جزئی می شوید و می توانید از مستمری ازکارافتادگی جزئی استفاده کنید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.