شکایت از کارفرما

 

میلاد کربلایی: با سلام! اینجانب در کارخانه صنایع غذایی هانی بعنوان کارشناس کنترل کیفیت بمدت ۱ سال مشغول بکار هستم و قراردادی که هرماه با ما امضا می کنند یک ماهه و تا ۳۰ بهمن فرصت دارد. مدیر مستقیم قصد عدم تمدید قرارداد و ندادن عدم نیاز را دارد و از طرفی از ما ۱۵۰ میلیون سفته سفید امضا گرفته است. و قصد دارد از ورود من به شرکت و درج ساعت حضور ورود خودداری کند. من هیچ سابقه بدی ندارم و کاملا قهری از سوی مدیر مستقیم بوده و حتی کارفرمای اصلی اصلا خبر ندارد. می خواستم کمکم کنید؟

پاسخ: تنها راهی که دارید شکایت به اداره کار و درخواست بازگشت به کار است. البته قرارداد یک ماهه کلا قانونی نیست و قرارداد طبق قانون باید یک ساله باشد. راه دیگری به نظر نمی رسد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.