محاسبه دیه شکستگی مچ پا

 

هادی عادل: سلام! من سرکار از روی تخته گچ کاری افتادم پایین و مچ دست راست به پشت برگشت و شکست و پیشانی و داخل ابروی راست پاره شدند و هفت بخیه خرده و دور دوتا چشم هایم کبود شده و پاشنه پای چپ خرد شده که جراحی کردند وپلاتین گذاشته اند و چند کبودی روی پا و پشت و خراشیدگی روی پیشانی که نظر کارشناس بیمه من را سی درصد مقصر کرده است. می خواستم ببینم دیه من چقدر می شود؟ این اتفاق در ماه معمولی بوده ممنونم؟

پاسخ:

مبالغ زیر احتمالا کل دیه شما می شوند. 70 درصد آن به شما تعلق می گیرد

1.     2 درصد دیه کامل بابت مچ (احتمالا) معادل 6 میلیون و 600 هزار تومان

2.     بابت پارگی پیشانی و داخل ابروی راست احتمالا 4 درصد دیه کامل معادل 13 میلیون و 200 هزار تومان

3.     بابت کبودی چشم ها مجموعا 0.6 درصد دیه کامل معادل 1 میلیون و 980 هزار تومان

4.     بابت خرد شدن پاشنه پا 8 درصد دیه تعلق می گیرد معادل 26 میلیون و 400 هزار تومان

5.     بابت خر کبودی پا 0.15 درصد دیه تعلق می گیرد معادل 495 هزار تومان

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/