محاسبه دیه شکستگی مچ پا

 

هادی عادل: سلام! من سرکار از روی تخته گچ کاری افتادم پایین و مچ دست راست به پشت برگشت و شکست و پیشانی و داخل ابروی راست پاره شدند و هفت بخیه خرده و دور دوتا چشم هایم کبود شده و پاشنه پای چپ خرد شده که جراحی کردند وپلاتین گذاشته اند و چند کبودی روی پا و پشت و خراشیدگی روی پیشانی که نظر کارشناس بیمه من را سی درصد مقصر کرده است. می خواستم ببینم دیه من چقدر می شود؟ این اتفاق در ماه معمولی بوده ممنونم؟

پاسخ:

مبالغ زیر احتمالا کل دیه شما می شوند. 70 درصد آن به شما تعلق می گیرد

1.     2 درصد دیه کامل بابت مچ (احتمالا) معادل 6 میلیون و 600 هزار تومان

2.     بابت پارگی پیشانی و داخل ابروی راست احتمالا 4 درصد دیه کامل معادل 13 میلیون و 200 هزار تومان

3.     بابت کبودی چشم ها مجموعا 0.6 درصد دیه کامل معادل 1 میلیون و 980 هزار تومان

4.     بابت خرد شدن پاشنه پا 8 درصد دیه تعلق می گیرد معادل 26 میلیون و 400 هزار تومان

5.     بابت خر کبودی پا 0.15 درصد دیه تعلق می گیرد معادل 495 هزار تومان

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.