شکایت برای دریافت بیمه بیکاری

 

حسن زارعی: سلام! من حدود 25 سال و 7 ماه سابقه بیمه دارم ولی چون در آخرین کارگاه سابقه ام 5 ماه است. حقوق بیمه بیکاری به من نمی دهند و می گویند باید یک سال سابقه در اخرین کارگاه داشته باشم و بیکاری من هم از شروع کرونا در تاریخ 1398/12/22 شروع شده وحتی فروردین و اردیبهشت را بیمه بیکاری دولت داد ولی بعد از انجام مراحل احراز هویت تامین اجتمایی نمی دهد. من 51 سال سن دارم و دو فرزند ومستاجر هستم وفقط به فقط زندگیم داره با پول یارانه می گذرد و الان که چند ماه از عید می گ ذرد کلی اجاره خانه ام عقب افتاده صاحب خانه جوابم کرده ......بگدریم آیا می توانم اعتراض کنم تبصره ای .... آخه من 25 سال سابقه بیمه دارم؟

پاسخ: باید شکایت به اداره کار کنی و درخواست بازگشت به کار بدهید . اگر اوکی شد که حل است وگرنه باید بگویید که شما را به شعبه تامین اجتماعی معرفی کنند. این تنها راهی است که دارید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.