شکایت برای دریافت بیمه بیکاری

 

حسن زارعی: سلام! من حدود 25 سال و 7 ماه سابقه بیمه دارم ولی چون در آخرین کارگاه سابقه ام 5 ماه است. حقوق بیمه بیکاری به من نمی دهند و می گویند باید یک سال سابقه در اخرین کارگاه داشته باشم و بیکاری من هم از شروع کرونا در تاریخ 1398/12/22 شروع شده وحتی فروردین و اردیبهشت را بیمه بیکاری دولت داد ولی بعد از انجام مراحل احراز هویت تامین اجتمایی نمی دهد. من 51 سال سن دارم و دو فرزند ومستاجر هستم وفقط به فقط زندگیم داره با پول یارانه می گذرد و الان که چند ماه از عید می گ ذرد کلی اجاره خانه ام عقب افتاده صاحب خانه جوابم کرده ......بگدریم آیا می توانم اعتراض کنم تبصره ای .... آخه من 25 سال سابقه بیمه دارم؟

پاسخ: باید شکایت به اداره کار کنی و درخواست بازگشت به کار بدهید . اگر اوکی شد که حل است وگرنه باید بگویید که شما را به شعبه تامین اجتماعی معرفی کنند. این تنها راهی است که دارید.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر