دریافت همزمان حقوق همسر و حقوق پدر

 

بنده همسرم یک سال و نیم است فوت شده است. بنده 25 سال است حقوق همسرم را می گیرم . الان می خواهم حقوق پدرم را بگیرم که مربوط به بانک ملی است و 4 میلیون تومان است و نمی خواهم حقوق همسرم را بگیرم که 2 میلیون و نیم است. آیا چنین امکانی هست. رفتم با بانک ملی صحبت کردم و گفتند می شود. البته نگفتم از جایی حقوق می گیرم ؟ حالا از شما در این زمینه راهنمایی می خواهم؟

پاسخ: نه بهتر است چنین کار نکنید. مطمئنا استعلام می گیرند. شما باید یک حقوق از میان این دو حقوق را دریافت کنید و حقوق همسر اولویت دارد به حقوق پدر. بنابراین حقوق پدرتان به شما تعلق نخواهد گرفت.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.