پرداخت حق بیمه سربازی

 

تناح رضایی: تاخیر در پرداخت اقساط سنوات سربازی، آیا جریمه می شوم؟ تا چند وقت دیر بشه جریمه می شوم؟ می شود توضیح بدهید لطفا.باتشکر ؟

پاسخ: حتی اگر یک روز هم دیر شود جریمه می شوید و این جریمه هر چه بگذرد بیشتر می شود. معمولا هر قسط به حساب قسط قبلی گذاشته می شود و هر چه بگذرد جریمه تان بیشتر می شود. بهتر است اگر تاخیر داشتید سریعا به شعبه بیمه تان مراجعه کنید. در شعبه برایتان محاسبه می کنند و از نو قسط بندی می کنند.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.