زمان پرداخت دیه بعد از اجرای احکام

 

قاسم: سلام رای بابت دیه صادر شده و پرونده الان ۲۰ روز به اجرای احکام ارسال شده اما چند بار به اجرای احکام مراجعه کردم می گویند هنوز درسیستم ثبت نشده است. چقد زمان می برد درسیستم ثبت شود؟ سپاسگزارم؟

پاسخ: سلام . معمولا باید منتظر بمانید تا از سامانه ثنا برای شما پیامک بیاید. معمولا تا رای در سیستم اجرای احکام ثبت می گردد از سامانه ثنا پیامک مربوطه ارسال می گردد. بعد از ارسال پیامک به نظر من حضوری پیگیری کنید بهتر است . باید رای را بگیرید و به شرکت بیمه مربوطه مراجعه کنید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.