آیا مابه التفاوت خسارت بیمه را پرداخت نمایم ؟

 

امامی: با سلام! خودرو ۲۰۶ دارم با خودرو جک  s5تصادف کردم. مقصر خودمم .۱۱میلیون شخص ثالث من بهشون پول پرداخت کرده است. هزینه تعمیر فراتر از ۱۱میلیون شده است. بنده باید تفاوت را بپردازم ؟ می تواند شکایت کنه؟ دوم اینکه این آقا بیمه بدنه داره ولی الحاقیه نداره !بمن گفتن بقیه پول رو از بیمه بدنه خودشون می دهند و من باید همون پولو به بیمه بدهم و مابقی الحاقیه را هم دستی بهشون بدهم .من چی کار کنم واقعا درمونده شدم ؟! پیشاپیش از لطف شما سپاسگزارم ؟

پاسخ: جبران هزینه ها با شما یا بیمه تان است. قانونا بیمه باید پرداخت کند و شما مسئولیتی ندارید. ولی توجه داشته باشید ایشان بابت افت قیمت هم می تواند از شما شکایت کند و باید حواستان به این موضوع باشد. بنابراین به نظر من با ایشان کنار بیایید. به نظر من مابقی خسارت را پرداخت نمایید اگر ایشان قصد شکایت بابت افت قیمت را ندارد. اما اگر احساس می کند می خواهد بابت افت قیمت شکایت کند در این حالت شما مسئولیتی در برابر خسارت ندارید و بهتر است ایشان خودش از طریق بیمه شخص ثالث شما اقدام کند.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر