آیا مابه التفاوت خسارت بیمه را پرداخت نمایم ؟

 

امامی: با سلام! خودرو ۲۰۶ دارم با خودرو جک  s5تصادف کردم. مقصر خودمم .۱۱میلیون شخص ثالث من بهشون پول پرداخت کرده است. هزینه تعمیر فراتر از ۱۱میلیون شده است. بنده باید تفاوت را بپردازم ؟ می تواند شکایت کنه؟ دوم اینکه این آقا بیمه بدنه داره ولی الحاقیه نداره !بمن گفتن بقیه پول رو از بیمه بدنه خودشون می دهند و من باید همون پولو به بیمه بدهم و مابقی الحاقیه را هم دستی بهشون بدهم .من چی کار کنم واقعا درمونده شدم ؟! پیشاپیش از لطف شما سپاسگزارم ؟

پاسخ: جبران هزینه ها با شما یا بیمه تان است. قانونا بیمه باید پرداخت کند و شما مسئولیتی ندارید. ولی توجه داشته باشید ایشان بابت افت قیمت هم می تواند از شما شکایت کند و باید حواستان به این موضوع باشد. بنابراین به نظر من با ایشان کنار بیایید. به نظر من مابقی خسارت را پرداخت نمایید اگر ایشان قصد شکایت بابت افت قیمت را ندارد. اما اگر احساس می کند می خواهد بابت افت قیمت شکایت کند در این حالت شما مسئولیتی در برابر خسارت ندارید و بهتر است ایشان خودش از طریق بیمه شخص ثالث شما اقدام کند.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/