آیا مابه التفاوت خسارت بیمه را پرداخت نمایم ؟

 

امامی: با سلام! خودرو ۲۰۶ دارم با خودرو جک  s5تصادف کردم. مقصر خودمم .۱۱میلیون شخص ثالث من بهشون پول پرداخت کرده است. هزینه تعمیر فراتر از ۱۱میلیون شده است. بنده باید تفاوت را بپردازم ؟ می تواند شکایت کنه؟ دوم اینکه این آقا بیمه بدنه داره ولی الحاقیه نداره !بمن گفتن بقیه پول رو از بیمه بدنه خودشون می دهند و من باید همون پولو به بیمه بدهم و مابقی الحاقیه را هم دستی بهشون بدهم .من چی کار کنم واقعا درمونده شدم ؟! پیشاپیش از لطف شما سپاسگزارم ؟

پاسخ: جبران هزینه ها با شما یا بیمه تان است. قانونا بیمه باید پرداخت کند و شما مسئولیتی ندارید. ولی توجه داشته باشید ایشان بابت افت قیمت هم می تواند از شما شکایت کند و باید حواستان به این موضوع باشد. بنابراین به نظر من با ایشان کنار بیایید. به نظر من مابقی خسارت را پرداخت نمایید اگر ایشان قصد شکایت بابت افت قیمت را ندارد. اما اگر احساس می کند می خواهد بابت افت قیمت شکایت کند در این حالت شما مسئولیتی در برابر خسارت ندارید و بهتر است ایشان خودش از طریق بیمه شخص ثالث شما اقدام کند.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.