آیا مابه التفاوت خسارت بیمه را پرداخت نمایم ؟

 

امامی: با سلام! خودرو ۲۰۶ دارم با خودرو جک  s5تصادف کردم. مقصر خودمم .۱۱میلیون شخص ثالث من بهشون پول پرداخت کرده است. هزینه تعمیر فراتر از ۱۱میلیون شده است. بنده باید تفاوت را بپردازم ؟ می تواند شکایت کنه؟ دوم اینکه این آقا بیمه بدنه داره ولی الحاقیه نداره !بمن گفتن بقیه پول رو از بیمه بدنه خودشون می دهند و من باید همون پولو به بیمه بدهم و مابقی الحاقیه را هم دستی بهشون بدهم .من چی کار کنم واقعا درمونده شدم ؟! پیشاپیش از لطف شما سپاسگزارم ؟

پاسخ: جبران هزینه ها با شما یا بیمه تان است. قانونا بیمه باید پرداخت کند و شما مسئولیتی ندارید. ولی توجه داشته باشید ایشان بابت افت قیمت هم می تواند از شما شکایت کند و باید حواستان به این موضوع باشد. بنابراین به نظر من با ایشان کنار بیایید. به نظر من مابقی خسارت را پرداخت نمایید اگر ایشان قصد شکایت بابت افت قیمت را ندارد. اما اگر احساس می کند می خواهد بابت افت قیمت شکایت کند در این حالت شما مسئولیتی در برابر خسارت ندارید و بهتر است ایشان خودش از طریق بیمه شخص ثالث شما اقدام کند.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر