ثبت نام بیمه بیکاری

 

سمانه: سلام! من از اول امسال بیکار شدم. در دفاتر کاریابی جهت دریافت حقوق بیمه بیکاری ثبت نام کردم. اطلاعات حساب خواستند تکمیل کردم ولی هنوز از بیمه بیکاری خبری نیست؟ چه باید کرد؟

پاسخ: به نظر می رسد برای بیمه بیکاری کرونا ثبت نام کرده اید که زمان آن گذشته است و صرفا 3 ماه پرداخت شد. شما باید مجددا از طریق سایت ثبت نام می کردید. یعنی از طریق سایت وزارت کار ثبت نام می کردید تا آنها اطلاعاتتان را به شعبه بیمه ارسال کنند . البته پس از تایید . بعد تامین اجتماعی در این زمینه تصمیم بگیرد. به نظرم الان دیگر دیر شده است.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.