قطع بیمه اختیاری و بستن مجدد قرارداد بیمه اختیاری

 

تینا: وقت بخیر! همسرم بیمه اختیاری داره و حدود دو ماه بیمه معوقه داشت و برگه پرداختی که بهش دادند باید دو روز پیش برای مهلت آخر پردا خت می کرد که فراموش کرده است.آیا برای دو روز تاخیر هم کلا بیمه فسخ میشه و باید دوباره اقدام کنه یا خیر؟

پاسخ:بله ! بیمه فسخ می شود و باید دوباره قرارداد امضا کند. البته نیاز به انجام معاینات و آزمایشات نیست. ابتدا به مسئول فنی شعبه مراجعه کنید شاید قبول کرد فیش مجدد صادر شود و نیاز به قرارداد دوباره نبود . وگرنه باید قرارداد مجدد ببندید و 2 ماه فاصله بیمه ای برایتان ایجاد می شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/