شکایت برای دریافت دیه از کارفرما

 

پرویز جاهد: سلام!  ممنون که جواب دادین! بیمه من اختیاری من خودم بیمه را پرداخت می گنم.  کارگر فصلی و ساختمانی! خودم رفتم دکتر از آمبولانس هم استفاده نکردم. آیا به ببمه من مشکل پیدا میکنه که چرا شرکت بیمتو پرداخت نمیکنه!  می ترسم تامین اجتماعی بیمه منو قطع کنه و شکستن خار پاشنه چقدر دیه داره! آیا ارزش شکایت داره یا نه؟ بابت راهنمایتون ممنون یه دنیا تشکر! دوتاعکس رادیولوژی هم دارم؟

پاسخ: تامین اجتماعی بابت حادثه تان غرامت نمی دهد و از کمک هزینه ایام بیماری هم نمی توانید استفاده کنید چون بیمه تان اختیاری است و اجباری نیست. اما می توانید از بیمه مسئولیت یا خود کارفرما دیه بگیرید. بین 2 تا 4 درصد دیه دارد. یعنی از 6 میلیون تا 13 میلیون تومان. تشخیص اینکه شکایت کنید با خودتان است.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر