شکایت برای دریافت دیه از کارفرما

 

پرویز جاهد: سلام!  ممنون که جواب دادین! بیمه من اختیاری من خودم بیمه را پرداخت می گنم.  کارگر فصلی و ساختمانی! خودم رفتم دکتر از آمبولانس هم استفاده نکردم. آیا به ببمه من مشکل پیدا میکنه که چرا شرکت بیمتو پرداخت نمیکنه!  می ترسم تامین اجتماعی بیمه منو قطع کنه و شکستن خار پاشنه چقدر دیه داره! آیا ارزش شکایت داره یا نه؟ بابت راهنمایتون ممنون یه دنیا تشکر! دوتاعکس رادیولوژی هم دارم؟

پاسخ: تامین اجتماعی بابت حادثه تان غرامت نمی دهد و از کمک هزینه ایام بیماری هم نمی توانید استفاده کنید چون بیمه تان اختیاری است و اجباری نیست. اما می توانید از بیمه مسئولیت یا خود کارفرما دیه بگیرید. بین 2 تا 4 درصد دیه دارد. یعنی از 6 میلیون تا 13 میلیون تومان. تشخیص اینکه شکایت کنید با خودتان است.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/