محاسبه حقوق بازنشستگی ازکارافتاده های تامین اجتماعی

 

رضا: سلام! خسته نباشید!  2سوال داشتم:

1.     بنده در کمیسون داخلی تجدید نظر 2 کد گرفته ام. می شود حساب کنید چند درصد می شود؟ کدQO5_OO6/1 از صفحه 182 کتابچه و کدQO4_OO2 از صفحه180 کتابچه؟

2.     با داشتن 9 سال سابقه کارگران ساختمانی درجه2 (27درصد) بابت 64درصد کارافتادگی حادثه کار که شامل مغز و اعصاب و داخلی می شود چقدر مستمری داده می شود؟ فرمول محاسبه را در سوالات قبلی درسایت بیمه جو دیده ام ولی متاسفانه متوجه نمی شوم! ممنون می شوم 9سال سابقه را با64 درصد کار افتادگی را برایم حساب کنید.ممنون خسته نباشید؟

پاسخ به سوالات فوق به شرح زیر است:

1.     بابت کد اول نهایتا 5 درصد و کد دوم بین 11 تا 20 درصد ازکارافتادگی دارد.

2.     بستگی به حق بیمه پرداختی در 2 سال آخرتان دارد. احتمالا حقوق پایه تان 1 میلیون و 900 هزار تومان محاسبه می شود که دستمزد روزانه ای معادل 64 هزار تومان می شود و ضربدر 9 می شود 576 هزار تومان. سپس ضربدر 64 درصد می شود معادل 369 هزار تومان. یعنی حقوق ماهیانه تان می شود 369 هزار تومان.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/