محاسبه حقوق بازنشستگی ازکارافتاده های تامین اجتماعی

 

رضا: سلام! خسته نباشید!  2سوال داشتم:

1.     بنده در کمیسون داخلی تجدید نظر 2 کد گرفته ام. می شود حساب کنید چند درصد می شود؟ کدQO5_OO6/1 از صفحه 182 کتابچه و کدQO4_OO2 از صفحه180 کتابچه؟

2.     با داشتن 9 سال سابقه کارگران ساختمانی درجه2 (27درصد) بابت 64درصد کارافتادگی حادثه کار که شامل مغز و اعصاب و داخلی می شود چقدر مستمری داده می شود؟ فرمول محاسبه را در سوالات قبلی درسایت بیمه جو دیده ام ولی متاسفانه متوجه نمی شوم! ممنون می شوم 9سال سابقه را با64 درصد کار افتادگی را برایم حساب کنید.ممنون خسته نباشید؟

پاسخ به سوالات فوق به شرح زیر است:

1.     بابت کد اول نهایتا 5 درصد و کد دوم بین 11 تا 20 درصد ازکارافتادگی دارد.

2.     بستگی به حق بیمه پرداختی در 2 سال آخرتان دارد. احتمالا حقوق پایه تان 1 میلیون و 900 هزار تومان محاسبه می شود که دستمزد روزانه ای معادل 64 هزار تومان می شود و ضربدر 9 می شود 576 هزار تومان. سپس ضربدر 64 درصد می شود معادل 369 هزار تومان. یعنی حقوق ماهیانه تان می شود 369 هزار تومان.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر